wczytywanie

1 % podatku na JCE
{{strona.dataWpisu}}


Drodzy Przyjaciele Jezuickiego Centrum Edukacji!

Jezuickie Centrum Edukacji już od prawie piętnastu lat lat uczy i wychowuje młodzież Sądecczyzny dzięki życzliwości wielu dobroczyńców. Informujemy, że istnieje możliwość przekazania 1% podatku zadeklarowanego w zeznaniu podatkowym na rzecz naszej szkoły poprzez Fundację „Ignatianum”. KRS 0000236286 cel szczegółowy Jezuickie Centrum Edukacji.

Efektem zbiórki poprzez zadeklarowanie 1 % Waszego podatku jest 15469,20 zł  w 2017 r. Serdecznie za nie dziękujemy.

Zdecydowaliśmy się, aby pieniądze od Szanownych Państwa przekazane, przeznaczyć na wdrożenie nauki programowania dla uczniów naszej szkoły podstawowej poprzez projekt przygotowany przez Lofi Robots. Przeszkoliliśmy ósemkę nauczycieli i pozyskaliśmy 17 zestawów robotów.

Jeszcze raz Serdecznie wszystkim dziękuję i polecam Wam w przyszłości troskę o wychowanie i nauczanie młodzieży w Jezuickim Centrum Edukacji w Nowym Sączu.


Informacje kontaktowe

Sekretariat

Sekretariat czynny:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 15:00

Telefony:
tel. 18 547 10 94; kom. 510 167 133

Zgłoszenie nieobecności dziecka do 8:00.

Adres do korespondencji

Przedszkole Carissimus
ul. Karłowicza 1
33-300 Nowy Sącz

do_gory