Godziny Konsultacji Nauczycieli 2018/2019

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Dzień

Godziny konsultacji

Stanisław Banach

przysposobienie obronne

Poniedziałek

12:20-12:40

Dorota Bialic

fizyka

Poniedziałek

8:50-9:35

Barbara Borkowska

geografia

Czwartek

9:35-10:20

Tomasz Bulzak

wychowanie fizyczne

Czwartek

8:50-9:35

Arkadiusz Ciemięga SJ

geografia

Czwartek

11:35-12:20

Jakub Ferenc

wychowanie fizyczne

Piątek

8:50-9:35

Anna Gaborek-Ziębiec

j.polski

Wtorek

12:40-13:25

Marzena Godek

j. polski

Środa

7:30:00-7:55

Łucja Górska

nauczanie pocątkowe

Marek Grembka

matematyka

Codziennie

14:20-15:15

Aleksander Jarmoliński

informatyka, technika

Piątek

8:00-8:45

Elżbieta Hajduga

j. polski

Agnieszka Kałużny

pedagog

Pn 12:00-14:00; Wt 8:00-13:30

Śr

Joanna Kołodziejczyk

sztuka

Czwartek

14:15-15:05

Dominika Jakubowska

j. francuski

Poniedziałek

8:50-9:35

Magdalena Pietrzak

biologia

Wtorek

7:15-8:00

Anna Kumor

wychowanie fizyczne

Wtorek

8:00-8:45

Edyta Kwiatkowska

j. niemiecki

Wtorek

14:20-15:05

Katarzyna Lewicka

j.angielski

Poniedziałek

8:00-8:40

Małgorzata Lorek

matematyka

O. Mariusz Łobodziński SJ

religia

Poniedziałek

9:40-10:15

Anna Marszałek

wos

Piątek

8:00-8:45

O. Piotr Matejski SJ

historia,

Czwartek

11:45-12:20

Katarzyna Miczołek

język angielski

Czwartek

8:00-8:45

Ewa Młynarczyk

historia, wok

Poniedziałek

11:35-12:20

Małgorzata Mirek-Krause

j. hiszpański

Czwartek

13:25 – 14:10

Dorota Mółka-Nowakowska

matematyka

Wtorek

15:05-15:40 Sala 211

Edyta Nowak

biologia

Czwartek

13:30 – 14:15

Marta Ogórek

nauczanie początkowe

Poniedziałek

13:45  – 14:15

Waldemar Pasiut

wos

Piątek

10:45-11:30

Piotr Pietrusza

psycholog

O. Krzysztof Pietruszkiewicz SJ

religia

Piątek

8:50-9:35

Magdalena Pietrzak

biologia

Wtorek

8:00 – 8:45

O. Radosław Robak SJ

fizyka, dyrektor

Codziennie

10:30-13:00

Marcin Smajdor

historia

Poniedziałek

14:15-15:00

Magdalena Smreczak

j.niemiecki

Czwartek

12:45-13:15

Tomasz Słomczyński

matematyka

Czwartek

10:45-11:30

Katarzyna Socha

biologia

Małgorzata Strojny

j.francuski

Środa

11:35-12:20

Joanna Szczepanik

j.łaciński

Poniedziałek

7:15-8:00

Marek Szymański

j.angielski

Wtorek

10:45-11:30

Joanna Tarkowska

j.angielski

Środa

15:10-15:55

Monika Twardowska-Święs

chemia

Wtorek

9:40-10:25

Ewa Wałczyk

nauczanie początkowe

Poniedziałek

8:00 – 8:30

Bartosz Wańczyk

j.angielski

Wtorek

10:45-11:30

Małgorzata Witek

j.polski

Poniedziałek

13:25-14:15

Agnieszka Zaremba

p.przedsiębiorczości

Wtorek

13:30-14:15

Tomasz  Żak

j.angielski

Czwartek

12:40-13:25