Najlepsza „Odblaskowa Szkoła” w Nowym Sączu

Z początkiem września nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Odblaskowa Szkoła”. Celem konkursu było zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz propagowanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym a także promowanie wszelkich inicjatyw z tym związanych.

Konkurs adresowany był do wszystkich szkół województwa małopolskiego. W poniedziałek 10 grudnia w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE  odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom konkursu. Nasza szkoła otrzymała certyfikat najlepszej szkoły podstawowej w Nowym Sączu w IX Edycji Małopolskiego Konkursu promującego bezpieczeństwo uczniów na drodze.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które aktywnie włączyły się do konkursu, są to: Albert Kogut Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, Tomasz Kuraś Naczelnik Wydziału Administracyjno – Gospodarczego KMP, Tomasz Fortuna zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP, asp. szt. Ryszard Ogurek, Redaktorzy RDN Nowy Sącz oraz pracownicy, nauczyciele i dyrekcja JCE:

Ks. dyrektor Radosław Robak, Marek Grembka, Joanna Kołodziejczyk, Marek Szymański, Dawid Cempa, Dawid Chramęga oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej: Ewa Wałczyk, Marta Ogórek, Łucja Górska, Małgorzata Rams, Joanna Szczepanik.

Patronat honorowy objęli: Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, Małopolski Kurator Oświaty.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress