Najwięcej pośród najlepszych

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły zostaliśmy zaproszeni przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza na Uroczystą Galę Uczniów Szczególnie Uzdolnionych, która odbyła się 7.06.2016 r. w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Stanowiliśmy dużą grupę uczniów i nauczycieli nagrodzonych (największą – dodam nieskromnie), bo mamy się czym pochwalić. Kilkunastu gimnazjalistom udało się uzyskać tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Przedmiotowego, a czworo z nich zostało Laureatami. Jest to olbrzymia zasługa uczniów, nauczycieli i rodziców. Wspólna praca i chęć zdobywania wiedzy przyniosła efekt. Każdego roku sukcesy naszych wychowanków napawają dumą i radością. Cieszymy się razem z Wami i serdecznie Gratulujemy!

Wyrazy uznania kierujemy do naszych licealistów, którzy w tym roku szkolnym zdobyli: tytuł laureata z Ogólnopolskiej Olimpiady Literatury i Języka polskiego – Julia Świderska – kl. III C (opieka naukowa mgr Małgorzata Witek), oraz tytuł finalisty Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności i Żywieniu: Michał Tworek i Piotr Sarota – obaj kl. III C (opieka naukowa mgr Katarzyna Socha). Bardzo dziękujemy nauczycielom za wkład, zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

Pragniemy również podziękować władzom Miasta Nowego Sącza za pamięć o naszej szkole i zaproszenie, a przede wszystkim za zauważenie, tych wspaniałych sukcesów, które tworzone są wspólnie z innymi szkołami dla podwyższania poziomu sądeckiej edukacji.

Zdjęcia na: http://www.nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress