Udając, że Ciebie nie ma... 
... na lekcji. Dzisiaj pewna osoba zauważyła, że pierwszoklasiści wchodząc na lekcje sztuki z panią mgr XY nie mieli zbyt tęgich min, a siadając w ławkach zajmowali miejsca od końca. Nie jest to tylko problem pierwszych klas, jak zauważa nasz szpieg Dreszczowiec, czasem i starsze klasy mają problem z jakimś przedmiotem, ale chyba głównie z nauczycielami, którzy gdyby mogli zabiliby swym spojrzeniem(UWAGA! Klasa IIb GAJ chce zorganizować wycieczkę do Hogwartu, proszę natychmiast wybić im to z głowy, bowiem umiejętności nabyte tam przez nauczycieli mogą być wykorzystane przeciwko nam, między innymi zabijanie spojrzeniem!). Dlatego też niezbędne jest wprowadzenie porad:
W jaki sposób przeżyć lekcję z nauczycielem

I Przed lekcją postaraj się porozmawiać o czymś co lubisz, np. o codziennym picu mleka.
II Za wszelką cenę postaraj się wybić obraz nauczyciela z głowy, bądź kreatywny i wyobraź sobie np. piękną Helenę, tylko nie stań się napalonym Parysem!
III Wchodząc do klasy poczujesz "zapach ciała", jeżeli okna wcześniej były zamknięte, wtedy udaj się by otworzyć jedno z nich i złap świeże powietrze jednym wielkim haustem, pomaga oczyścić umysł.
IV Usiądź spokojnie w ławce i słuchaj nauczyciela, nawet jeżeli boisz się jego każdego słowa, które mocno drży i odbija się w Twej głowie, pomyśl, że słuchasz swojej babci, która chce ci podać świeże, jeszcze cieplutkie ciasteczka, które bardzo swojsko pachną.
V Jeżeli cię zapyta nie panikuj! Wstań, wytrzyj o koszulkę spocone ręce, delikatnie chrząknij i postaraj się mówić płynnie, tak jakbyś prosił tatę by kupił Ci klocki LEGO z najnowszych STAR WARS, wtedy wszystko powiesz składnie.
VI Jeżeli ciągle się na Ciebie patrzy i myśli jakby cię złamać, wyobraź sobie zieloną łąkę pokrytą pasmem niebieskich chabrów(bławatków - jak zwał, tak zwał), motylki o kolorach tęczy i dodaj do tego bezchmurne niebo oświetlone jasnymi promieniami słońca, rozmarz się, a kiedy przestanie się na Ciebie patrzyć wróć do świata żywych i dalej z uwagą przysłuchuj się mądrością prawionym przez nauczyciela.
VII Wychodząc z klasy nie zapomnij powiedzieć głośno: "do widzenia", może Ci ulży xD


Teraz ogłoszenia szkolne:
1. Pilne! W toalecie dziewczyn, na I piętrze, druga kabina jest nieczynna, jest tyle korków, mógłby ją ktoś zresetować.
Uczennica z klasy matematyczno-fizyczno-informatycznej( do którego ta uczennica, bo jeśli do pkt. 2 no to...)
2. Zgubiłem długopis, mam go już od dziesięciu lat i jestem do niego bardzo przywiązany, WYGLĄD: czarny, a na nim postacie Spidermana, na zatyczce jest mały pajączek.
3. Jakby ktoś widział moje spodenki do WF-u proszę zadzwonić: 0-700-888-008

Miłego weekendu:
Lianell...

[ Zobacz wpis ] ( 1094 Oglądane )   |  Link trwały

<<Pierwszy <Powrót | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Dalej> Ostatni>>