Zapobiegając Rutynie 
Po prawie dwóch miesiącach nauki powoli wyczekujemy na zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. No, ale do wigilijnego karpia i prezentów, a przede wszystkim do dni odpoczynku pozostała jeszcze chwila, którą musimy jakoś wspólnie przetrwać. I tak uciekając od grożącej nam rutyny w naszej szkole powstają Wyspecjalizowane Organizacje do Walki z Nudą:

I Teatrzyk "Zielona Gęś" pod przewodnictwem pani Witek, która już organizuje casting do głównych ról w mini-przedstawieniach. Wybitnie śmieszne, wydawałoby się - idiotyczne, scenki Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego potrafią rozbawić do łez. Do wzięcia udziału zapraszamy wszystkie osoby, które lubią robić z siebie głupków na scenie! Być może po usłyszeniu 'trzy razy tak' odkryjecie w sobie talent aktorski?

II Drużyna Związku Harcerstwa Polskiego prowadzona przez DRUHA Stanisława z klasy II również rozpoczęła działalność w tym roku szkolnym. Jak zapewniają członkowie na zbiórkach jest naprawdę zabawnie. Być może widzieliście ich kiedyś ćwiczących musztrę na dziedzińcu szkolnym?
We wrześniu nasi harcerze brali udział w dwudniowej imprezie organizowanej przez Hufiec Nowy Sącz rozpoczynającej rok harcerski.
Co więcej harcerzyki ^^ otrzymały od księdza dyrektora wydzielone pomieszczenie do ich tajnych, okultystycznych zgromadzeń ;D
Dzicy ludzie, którzy w bezpośredniej linii pochodzą od orangutanów na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. Jednak podobno zwykli śmiertelnicy również mają szanse dobrze się bawić;P
Jak zapewniają członkowie szczególnie poszukiwane są harcerki!
Dziewczyny! Za mundurem panny sznurem! ;)
Na spotkanie możecie przyjść w każdy czwartek o godzinie 16.00 :D

Dla preferujących bardziej umysłowe 'rozrywki' proponuję kółko historyczne lub matematyczne. W końcu matematyka bawi i uczy, prawda? xD

Bardzo zachęcam wszystkich Was do wybrania czegoś dla siebie. Może to być harcerstwo, aktorstwo, matematyka, historia, czy zajęcia tańca z...ojcem Filipem*.

Róbcie poza szkołą coś ciekawego. Bo... jeśli któregoś dnia dopadnie Cię nuda, jeśli poczujesz się wyjątkowo przytłoczony ilością wpajanej Ci wiedzy, to wiedz że coś się dzieje! ;)

*tylko na własną odpowiedzialność! ;)

Komentarz 
Nie można dodawać komentarzy do tego wpisu.